Zabudowa wanny w łazience to niezwykle popularne rozwiązanie. Przede wszystkim to oszczędność miejsca. Co więcej, zabudowaną wannę można później przerobić na swego rodzaju prysznic, który wykonuje się bardzo prosto. Czasami wystarczy kupić specjalną kotarę, która po zainstalowaniu sprawdzi się w danym miejscu. Tak więc zalet wanny w zabudowie można znaleźć naprawdę dużo. Dziś przyjrzymy się kolejnym aspektom tego typu produktom z grupy armatury łazienkowej.
Wanna w zabudowie to inwestycja na stałe
Nie ma co ukrywać, że mieszkania w blokach nie pozwalają za specjalnie rozwijać kunsztu pod względem ustawności co po niektórych rzeczy, takich jak wanny czy prysznice. Często nasze łazienki w blokach mają zaledwie kilka metrów kwadratowych, przez co nie ma za specjalnie wiele możliwości, aby takie wanny montować inaczej, niż pozwala na to układ łazienki. Jednak w przypadku wanien zabudowanych, możemy czasami wygospodarować trochę miejsc, jeśli samą wannę kupimy w odpowiednim kształcie lub rozmiarze.
Co więcej – niektóre wanny, jakie możemy znaleźć w hurtowniach armatury łazienkowej https://www.reahurt.pl/produkty/23,wanny, są specjalnie dostosowane tak, aby wykorzystać różnego rodzaju załamania ścianek w niektórych, przede wszystkim małych łazienkach. To pozwala zyskać na metrażu, ale i sprawia, że optycznie taka wanna zajmuje mniej miejsca. A kto ma małą łazienkę, to wie, że każdy centymetr kwadratowy w łazience może bardzo się przydać.
Wanny kupujemy w sklepach z profesjonalną armaturą łazienkową
Hurtownie z armaturą łazienkową od lat mają w swoim asortymencie wanny łazienkowe o różnych kształtach, rozmiarach czy o różnych poziomie specyfikacji układu samego produktu. W takich sklepach możemy też znaleźć wanny o specjalnych załamaniach i dodatkowym wyposażeniu.
Wszystko to po to, aby ją odpowiednio dobrze zabudować, co pozwoli wykorzystać maksimum miejsca i danej przestrzeni w konkretnym miejscu.