modny kamień we wnętrzach

Bardzo modny kamień we wnętrzach

Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się kamień, którym stylizujemy ściany. Jest to propozycja bardzo oryginalna i dodająca ciekawego klimatu. Dotychczas kamień kojarzył nam się z surowością i dlatego też wiele osób z niego rezygnowało. Obecnie mamy możliwość wyboru pomiędzy setkami wzorów i kolorów, przez co, nasz wybór nie musi być surowy i kojarzący się z zimnem.

Przewaga płytek nad kamieniem

Kamień jednak jest bardzo drogi i trudny w montażu. Musimy zatrudnić odpowiednią ekipę do jego zamontowania na ścianach, co jest dodatkowym kosztem. Nie wszystkich jest stać na taki wydatek. Jednak nie musimy z kamienia rezygnować, jeśli tylko cena nas powstrzymuje, bo doskonałą alternatywą są płytki kamieniopodobne.

Jest to bardzo wytrzymały materiał i doskonale przypomina tradycyjny kamień. Jednak co najważniejsze jest zdecydowanie tańszy i łatwiejszy w montażu, przez co możemy go zamontować u siebie sami. Kiedy szukamy ciekawych alternatyw do ozdoby ścian to jest to bardzo dobra propozycja.

Ciekawe wzory płytek kamieniopodobnych

Możemy wybierać pomiędzy dziesiątkami dostępnych wzorów płytek kamieniopodobnych, Znajdziemy tam wzory przypominające klasyczną cegłę, a także skały. Dla osób kochających niecodzienne połączenia i bardzo nowoczesne rozwiązania jest on opcją idealną. Możemy przenieść do naszego wnętrza każde kamienne wykończenie o kolorze, który nam się podoba. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest podświetlenie ściany wyłożonej płytkami, bo doda to przytulności i domowego ciepła, a także stanie się doskonałą ozdobą. Salon urządzony w ten sposób stanie się ulubionym miejscem, każdego domownika, a i goście będą chętnie tam przebywać. Taka stylizacja jest bardzo oryginalna i z pewnością będzie cieszyć nasze oko. Nie musimy już rezygnować z kamienia, na którego wcześniej nie było nas stać.