Jak stworzyć nastrój w mieszkaniu?

Lampy stołowe to niebanalna ozdoba naszych mieszkań. Bardzo często umieszczamy je w salonie, ale nie tylko w pokoju dziennym świetnie się sprawdzają. Jak rozmieścić lampy stołowe, by wyglądały elegancko i ocieplały nasze mieszkania delikatnym światłem.

Wizytówka domu

Przedpokój jest miejscem, które widzi każdy odwiedzający nasz dom. Warto zadbać, by wyglądał elegancko i niebanalnie.

Istotnym elementem przedpokoju jest szafka, w której możemy schować niezbędne rzeczy, takie jak klucze, czy szaliki oraz czapki. Warto również ukryć w niej buty. Jest to również idealne miejsce, które możemy wykorzystać do ustawienia eleganckich lamp stołowych.

4concepts producent oświetlenia to lampki stołowe na szklanej podstawie – www. Idealnie wpisują się one w nowoczesne, jak i klasyczne przedpokoje. Stosując rozproszone światło w przedpokoju już na wstępie uzyskamy eleganckie wnętrze, które będzie świadczyło o całym domu.

Klasyczne rozwiązania

Salon jest miejscem, gdzie chcąc uzyskać przyjemny nastrój warto rozstawić kilka lamp stołowych. Komoda jest jednym z najczęściej wykorzystywanych miejsc, by postawić 4concepts lampy. Podkreślimy w ten sposób elegancki obraz na ścianie, czy galerie rodzinnych zdjęć .

Oświetlenie 4 concepts to lampy stołowe, których charakterystycznym elementem jest szklana podstawa. Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu szkła światło gra pięknymi refleksami, co powoduje, że lampy ustawione samodzielnie są dużą ozdobą. Ich charakterystyczny, elegancki wygląd sprawia, że nie potrzebują one towarzystwa innych elementów dekoracyjnych.

Przytulna sypialnia

W sypialni lubimy mieć lampy stołowe blisko łóżka. Szafki nocne to idealne miejsce. Oświetlenie 4 concepts to nie tylko element dekoracyjny, ale również praktyczny. Dzięki lampie stołowej przy łóżku możemy wieczorem poczytać, a w nocy bez trudu sięgniemy po szklankę wody czy telefon.