meble do przedpokoju

Jak wybrać meble do małego przedpokoju?

Mały przedpokój to duże wyzwanie. Urządzenie niewielkiej przestrzeni, by wyglądała elegancko i jednocześnie była praktyczna nie jest łatwym zadaniem. Nie znaczy to jednak, że nie może się udać. Jak wybrać meble do przedpokoju, które uratują wystrój?

Szafa na ubrania

meble do przedpokoju

W każdym przedpokoju powinna znaleźć się szafa na ubrania. Czasami jednak wstawienie jej nie jest łatwe. Obrotowa szafa do przedpokoju jest rozwiązaniem, które jest nie tylko eleganckie, ale przede wszystkim praktyczne. Składa się ona z płytkiej szafy z wieszakami i półkami na buty. Na froncie znajdują się wieszaki na odzież wierzchnią. Często również znajduje się na drzwiach lustro, które w przedpokoju jest niezbędne. Magia szaf obrotowych kryje się w nóżce, na której opiera się szafa. W momencie otwierania obracamy szafę, dzięki czemu odzież staje się dostępna. Szafa może znaleźć się przy drzwiach wejściowych lub ściance do salonu. Dzięki niewielkim rozmiarom nie będzie tarasowała przejścia. Ciąg komunikacyjny pozostanie niezakłócony. Jednak meble do przedpokoju to nie tylko szafa, to także komoda, siedzisko, szafka na buty. Gotowe zestawy mebli można dostać np. na stronie: https://gornapolka.com/kp/meble-przedpokoj/.

Składane siedzisko

Wygodne siedzisko do zakładania butów powinno znaleźć się w każdym przedpokoju. Czasami może się wydawać, że jest to niemożliwe. Nie prawda! Wybierając meble do przedpokoju, który jest niewielkich rozmiarów, warto zainwestować w siedziska rozkładane. Przymocowane do ściany zajmują minimum powierzchni. W momencie, gdy są potrzebne rozkładamy je. Nad krzesłem może znaleźć się wieszak na odzież wierzchnią. Dzięki temu dostępna przestrzeń zostanie wykorzystana do maksimum.