Panele tapicerowane

Jak wykorzystać panele tapicerowane ścienne?

Panele tapicerowane z roku na rok zyskują coraz większą rzeszę zwolenników. Nie ma się czemu dziwić! Panele są bardzo eleganckim i jednocześnie praktycznym elementem wyposażenia wnętrza. Jak wykorzystać panele tapicerowane, by stworzyć niebanalne wnętrze?

Eleganckie wykończenie

Panele tapicerowane ścienne najczęściej kojarzą się z sypialnią, gdzie mogą służyć jako zagłówek łóżka. Jednak nie tylko tak można je wykorzystać.

Panele ścienne świetnie sprawdzą się jako eleganckie i niebanalne wykończenie ściany w salonie. Do pokoju dziennego w stylu glamour idealne będą panele welurowe. Czarne będą pięknie podkreślały ekskluzywne wnętrze. Granatowa, pikowana ściana będzie najciekawszą ozdobą salonu, a szare panele poprzecinane srebrnymi, nieregularnymi liniami zaskoczą niejednego gościa.

Cicho i przytulnie

Panele tapicerowane ścienne to również idealny sposób na wyciszenie pokoju. Warto zastosować je w pokoju dziecka, z którego dobiegający hałas może być naprawdę uciążliwy.

Panele tapicerowane ścienne można również wykorzystać jako materiał izolujący. Jest to dobry sposób, gdy nasze mieszkanie jest szczytowe i zimne. Warto panele również wykorzystać nad łóżkiem malucha. Przytulanie się w nocy do zimnej ściany nie jest przyjemne. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie GoldDoor.pl.

Panele tapicerowane

Panele ścienne tapicerowane to bardzo ciekawy sposób na ożywienie wnętrza i wprowadzenie koloru. Sprawdzą się nie tylko w sypialni, ale również w nowoczesnym salonie, pokoju naszego malucha czy przedpokoju, gdzie zabezpieczą ścianę nad ławeczką, na której siadamy, ubierając buty.