nowoczesny przedpokój meble

Jaki zestaw do przedpokoju wybrać?

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, zatem przedpokój powinien stanowić dobrą wizytówkę całego domu. Współczesne zestawy mebli do przedpokoju dają wiele możliwości aranżacyjnych, pozwalając na zorganizowanie funkcjonalnego i przytulnego wnętrza. Jakie zestawy do przedpokoju wybrać i jakie meble wchodzą w ich skład?

Garderoba do przedpokoju

Współczesne zestawy mebli do przedpokoju oferują szeroki wybór modeli oraz kolorystyki. Głównym elementem wyposażenia przedpokoju powinna być przestronna szafa, która pomieści wszystkie kurtki oraz bibeloty, zwłaszcza, jeśli powierzchnia mieszkania nie pozwala na zorganizowanie innego miejsca na ich przechowywanie. W zestawie mebli powinniśmy również znaleźć szafkę na buty, wyposażoną w specjalne przegrody, ułatwiające przechowywanie i zachowanie porządku. Kolejnym niezbędnym elementem powinno być duże lustro, stylem i kolorem pasujące do reszty mebli w przedpokoju. 

Elementy dodatkowe

Przedpokój jest miejscem, w którym goście zostawiają okrycie wierzchnie oraz mają możliwość przebrania obuwia na wygodniejsze. W związku z tym elementem, który powinien pojawić się w tym pomieszczeniu jest siedzisko, pozwalające wygodnie usiąść. Co więcej, zestawy do przedpokoju powinny również zawierać zestaw wieszaków, na którym można powiesić kurtki i płaszcze. Wieszaki mogą być montowane bezpośrednio do ściany lub stanowić osobny element w formie stojaka i jednocześnie ozdoby.