lampa-wiszaca-chalet

Jakie ideallux lampy idealnie sprawdzą się w salonie?

Osoby, które marzą o pięknym i nowoczesnym salonie powinny jak najszybciej postawić na niezawodne ideal lux oświetlenie. Przy aranżacji salonu niestety wiele osób nie zwraca uwagi na światło, co oczywiście jest bardzo dużym błędem. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu, można nie tylko umiejętnie ukryć wszystkie niedoskonałości naszego salonu, ale również uwypuklić jego kluczowe zalety.

Na jakie lampy postawić?

lampa-wiszaca-chalet

W klasycznym salonie doskonale sprawdzą się ideallux lampy, które oparte są na motywach surowej żarówki. Mowa tutaj oczywiście o charakterystycznych lampach, które pozbawione są klosza. Chromowane osłonki z efektywnymi bańkami przezroczystymi prezentują się naprawdę bardzo okazale i co najważniejsze są one w stanie odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych aranżacji wnętrz. Elegancka lampa idealux tego typu doskonale sprawdzi się w salonie nie tylko jako główne źródło światła. Ciekawą propozycją mogą okazać się także modne lampy z mlecznobiałym kloszem, które po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody. Lampy tego typu rewelacyjnie prezentują się w pojedynkę, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić kilka lamp obok siebie.

Moda na lampy sufitowe

W nowoczesnych i klasycznych salonach doskonale sprawdzą się sufitowe ideallux lampy. Godna uwagi jest między innymi lampa z mlecznym kloszem Ideal Lux Clio, którą można wykorzystać jako centralne źródło światła w salonie. Prosta lampa idealux z okrągłym kloszem rewelacyjnie prezentować będzie się przede wszystkim w tych salonach, które urządzone są w stylu minimalistycznym. Ideal lux oświetlenie tego typu doskonale podkreśla bryłowatość mebli i wielu innych elementów, które można znaleźć w salonie. We wnętrzach minimalistycznych można postawić także na lampy wpuszczane, dzięki którym na suficie będzie można stworzyć niepowtarzalne konfiguracje świetlne.