duże łazienkowe lustra

Jakie lustro wybrać do łazienki?

W łazience naprawdę bardzo trudno obyć się bez lustra – to w końcu tam najczęściej wykonuje się poranną toaletę, makijaż oraz uczesanie. Współcześnie istnieje bardzo wiele różnych modeli, które są mocowane w różny sposób. Można zacząć wybierać spośród luster dostępnych w sklepach z dodatkami do wnętrz, albo zamówić je na wymiar.

Lustra do łazienki na wymiar

Lustra do łazienki www.ekspercilazienek.pl na wymiar to dobre rozwiązanie do niewielkich łazienek, do których trudno jest dobrać gotowe ze sklepu. Będzie ono miało wymiar wskazany przez zamawiającego, zostanie w bezpieczny sposób zamontowane na glazurze lub na ścianie. Z oświetleniem takiego lustra nie będzie żadnych problemów, wystarczy wybrać kinkiety i umieścić je po dwóch stronach. Takie dodatkowe światło przydaje się na przykład podczas porannego wykonywania makijażu w łazience.

Szafki z lustrami

Lustra do łazienki w formie niedużej szafki z lustrzanymi drzwiczkami to również bardzo ciekawe rozwiązanie. To poza tym dodatkowe miejsce do przechowywania różnego rodzaju kosmetyków albo leków – a jak wiadomo takich miejsc w domu nigdy za dużo. Szafki z lustrami to zatem rozwiązanie łączące aspekty estetyczne i praktyczne. Można wybrać model z oświetleniem w środku – dzięki temu uzyska się jeszcze dyskretne światło, które idealnie sprawdzi się na przykład wieczorową porą.

Okrągłe lustro do łazienki na pasku

Projektanci dodatków do domu co jakiś czas wymyślają coś nowego – od jakiegoś czasu zatem prawdziwym hitem jest na przykład okrągłe lustro na skórzanym pasku, nawiązujące oczywiście do stylu skandynawskiego. Takie lustro to piękny dodatek do każdej łazienki – wystarczy je kupić, by za jego pomocą odświeżyć już trochę przestarzały design łazienki. Lustro na pasku można kupić zarówno w dużym rozmiarze, ale też wybrać mniejszy model.