Kiedy sprawdzą się zamiatarki Karcher? Ważne funkcje

Profesjonalne sprzątanie na poziomie przemysłowym wymaga zaopatrzenia się w odpowiedni sprzęt. Odpowiednikiem odkurzania jest zamiatanie, która skutecznie możemy wykonywać wykorzystując zamiatarki Karcher. Jakie funkcje i parametry warto przejrzeć przy zakupie tego rodzaju rozwiązań? Odpowiedź znajdziesz w treści tego artykułu.

Najważniejsze funkcje i parametry zamiatarek Karcher

Na jakie funkcje i parametry zamiatarek Karcher zwracać uwagę? Zależy to od tego czy będziemy korzystali z urządzenia w małym gospodarstwie domowym, czy może chcemy sprzątać powierzchnię, która liczona jest w tysiącach metrów kwadratowych. W pierwszej sytuacji powinniśmy sprawdzać modele w kolorze żółtym, bo to właśnie one są odpowiedzią na potrzeby osób prywatnych. Dzięki zamontowanemu uchwytowi, który posiada regulację wysokości i długości można elastycznie, a także komfortowo zmieniać jego położenie. Zamiatarki Karcher posiadają zbiornik na zanieczyszczenia, co znacząco ułatwia czyszczenie. Warto mieć na uwadze liczbę miejsc na szczotki – mają one znaczenie w kwestii usuwania zanieczyszczeń wilgotnych, trudno dostępnych i mogą być zamontowane w parze lub pojedynczo.

Kiedy sprawdzą się szare zamiatarki Karcher? Dla kogo to rozwiązania?

Modele w kolorze szarym są sprawdzonym rozwiązaniem w przypadku przemysłu. Są cięższe, a zbiornik na śmieci posiada objętość liczoną w dziesiątkach litrów. Wydajność teoretyczna w może wynosić nawet kilka tysięcy m kwadratowych na godzinę. Nadają się również do stosowania wewnątrz obiektów.