Kto pierwszy?

Ile razy zdarza się, że wracamy z drugą osobą ze sklepu i chcemy umyć ręce, tym bardziej w dobie pandemii koronawirusa. Niby błaha rzecz, ale wbrew pozorom wcale nie tak nieistotna- kto będzie musiał czekać, aż druga osoba odświeży swoje dłonie? Z pomocą przychodzą podwójne umywalki!

Zamiast samotnie, można w dwójkę

Rano kiedy każdy zaspany wstaje z łóżka i idzie do łazienki, by zrobić poranną toaletę nietrudno o sprzeczkę. Jeden spieszy się do pracy, drugi do szkoły, ktoś za długo szczotkuje zęby, a nam już prawie ucieka autobus. W takich sytuacjach umywalki podwójne z home100.pl są niezaprzeczalnym udogodnieniem. Możliwość równoczesnego zmywania brudu z butów i nalewania wody do butelki zdecydowanie ułatwiają życie w wieloosobowym mieszkaniu.

Na co warto zwracać uwagę przy wyborze umywalki podwójnej?

Po pierwsze i najważniejsze-wymiary. Ceramika z dodatkowym kranem już z założenia jest znacznie większa niż pojedyncza wersja. Oprócz szerokości bardzo ważna jest też wysokość oraz dobranie odpowiedniej szafki, czy stojaka pod umywalkę. Tutaj ukazuje się kolejna kwestia, a mianowicie wymiary mebla. Niestety trzeba tutaj albo dostosować się do istniejących już rozwiązań, albo poprosić fachowca o wykonanie takiego wyposażenia łazienki na zamówienie, co z pewnością będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami, ale należy pamiętać, że jeżeli zainwestujemy w lepszą jakość, to dłużej nam posłuży i w perspektywie lat okaże się, że to była bardziej ekonomiczna wersja.