leżaki ogrodowe wyprzedaż

Leżaki ogrodowe – jak wybrać najlepszy?

Leżaki ogrodowe są synonimem wygody i odpoczynku. Warto bardzo dokładnie przeanalizować swoje potrzeby, by wybrać model, który będzie idealny. Jak wybrać naprawdę wygodny leżak ogrodowy?

Leżak do ogrodu, czy na balkon?

Miejsce, w którym będziemy wykorzystywać leżak determinuje wybór modelu, na który możemy sobie pozwolić. W ogrodzie, gdzie mamy dużą powierzchnię możemy zdecydować się na leżak drewniany, który zajmuje dużo miejsca. Jest to mebel wyjątkowo wygodny, a przykryty miękkimi poduchami pozwoli na komfortowy wypoczynek.

Bardzo ciekawe są również leżaki ogrodowe z technorattanu. Wysokie oparcie oraz podłokietniki sprawiają, że jest to mebel bardzo efektowny, który idealnie komponuje się z wystrojem zarówno ogrodu, jak i nowoczesnego tarasu.

Meble o stelażu metalowym sprawiają dużo delikatniejsze wrażenie. Są one trwałe i stabilne, a dzięki metalowej konstrukcji dobrze wpisują się w tarasy i balkony, gdzie każdy centymetr powierzchni się liczy.

Jak znaleźć wygodny leżak?

Wybierając leżaki ogrodowe należy zwrócić uwagę na ich konstrukcję. Wygodny leżak musi mieć szerokość minimum 50 cm, a długość około 160 cm.

Wyprzedaż leżaków w Nettrading

Warto również zwrócić uwagę, czy leżak posiada podłokietniki oraz możliwość regulacji oparcia. Leżaki ogrodowe, które mają oparcie nieregulowane muszą być dobrze wyprofilowane, by oparcie stanowiło dobra podporę dla pleców.

Wybierając leżak warto również zwrócić uwagę na ich ciężar. Leżak, który będzie często przenoszony z miejsca na miejsce musi być lekki. Ciekawe są również leżaki wyposażone w koła.