klucz do mieszkania

Mieszkania pod klucz w Krakowie i Wrocławiu

Nieruchomość pod klucz to w pełni odnowiony dom lub budynek mieszkalny, który inwestor może nabyć i natychmiast wynająć. Nieruchomości pod klucz są zazwyczaj kupowane od firm specjalizujących się w przywracaniu starszych nieruchomości. Te same firmy mogą również oferować nabywcom usługi zarządzania nieruchomościami, minimalizując czas i wysiłek, jaki muszą włożyć w wynajem.

Gotowe mieszkania

Mieszkania pod klucz w Krakowie i Wrocławiu cieszą się ogromną popularnością, a tego rodzaju standard wykończenia oferuje m. in. Lokum Deweloper. Popularność nieruchomości pod klucz wzrosła po spadku rynku mieszkaniowego w latach 2007–2008, kiedy to taniej było kupować domy niż je wynajmować. To podejście inwestycyjne jest szczególnie atrakcyjne dla osób, które chcą mieć kontakt z rynkiem nieruchomości, ale nie mają czasu ani możliwości aby zająć się remontem. W większości przypadków inwestor zatrudnia oddzielną firmę do zarządzania nieruchomością.

Mieszkania pod klucz w Krakowie i Wrocławiu

Jednak pojęcie nieruchomości pod klucz nie jest wykorzystywane wyłącznie przez inwestorów. W literaturze marketingowej firmy zajmujące się nieruchomościami czasami używają tego zwrotu, aby opisać każdy odnowiony, gotowy do zamieszkania dom, który jest na sprzedaż. Oczekuje się, że zakup nieruchomości pod klucz umożliwi nowemu nabywcy natychmiastowe udostępnienie go najemcom. Gotowe mieszkania są bardzo atrakcyjne, ponieważ nie trzeba tracić ani czasu, ani pieniędzy na ich urządzenie.

Mieszkania pod klucz w Krakowie i Wrocławiu mogą znajdować się na przykład w centrum miasta, więc lokalizacja jest naprawdę fantastyczna. Takie mieszkania często są dostępne w atrakcyjnych cenach.