Modna łazienka

Osoby, które urządzają swoje łazienki często zapominają, że to pomieszczenie pod względem designu powinno pasować do reszty wnętrz w danym lokalu. Warto więc oprócz obowiązkowego asortymentu postawić na kilka praktycznych dodatków, które sprawią, że to miejsce będzie modne i stylowe. Co jest aktualnie na czasie? Co warto zastosować? Podpowiedź poniżej.

Półki prysznicowe – modny i funkcjonalny gadżet

Półki prysznicowe przydadzą się w każdej łazience bez względu na to, czy jest to pomieszczenie małe, czy dość spore. Szukając jednak odpowiedniego asortymentu warto postawić na model, który idealnie będzie dopasowany do tego miejsca pod względem rozmiaru, kształtu, materiału oraz ogólnego designu. W sklepach nie brakuje bowiem półek, które przyczyniają się do tego, iż łazienka jest bardziej uporządkowana.

A może półka drabina lub regał kąpielowy?

Znani designerzy i projektanci wnętrz starają się swoim klientom wyszukiwać oryginalny asortyment, który sprawi, iż konkretna łazienka będzie się zdecydowanie wyróżniać na tle innych. Świetnym pomysłem jest więc zastosowanie takiego wyposażenia, które bardzo często znajduje się w salonach, sypialniach lub w biurach, a teraz może sprawdzić się również w łazience. Mowa tu np.: o regałach lub półkach drabinkach. Półka drabina oraz regał kąpielowy doskonale będą wyglądały, gdy umieści się je obok prysznica lub przy wannie. Można na nich umieścić kosmetyki kąpielowe oraz inne przydatne przedmioty. Dużym plusem jest to, że takie akcesoria łazienkowe są obecnie bardzo łatwo dostępne, a ich koszt jest naprawdę niewielki. Można je dostać praktycznie w każdym markecie oraz w salonach łazienkowych. Dobrym pomysłem jest też śledzenie różnych sklepów internetowych (web), gdzie czasami można natrafić na prawdziwe designerskie „perełki”, które idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu.