Modne i stylowe sofy HK Living

Oryginalne sofy HK Living wyróżniają się niepowtarzalnym holenderskim designem, który sprawdzi się nie tyko w nowoczesnych, ale również klasycznych aranżacjach wnętrz. Eleganckie sofy bazują nie tylko na prostych i minimalistycznych bryłach, ale również na niespotykanej dbałością nawet o najmniejsze detale.

Sofy wykonane z egzotycznego drewna

Praktycznie wszystkie nowoczesne sofy HK Living wykonane są z egzotycznego drewna, które charakteryzuje się wysoką jakością i solidnością. Jest to wspaniały wybór dla tych osób, które chcą do swojego mieszkania wprowadzić nieco orientalnego stylu. Jeżeli chodzi o samo tapicerowanie, to wykonane jest ono oczywiście z najlepszych jakościowo tkanin, które wnoszą świeżość do każdego wnętrza. Sofy z praktycznego punktu widzenia są połączeniem różnorodnych elementów rustykalnych i industrialnych.

Szeroki i różnorodny wybór

Sofy HK Living dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Godne uwagi są przede wszystkim sofy dwuosobowe, które doskonale sprawdzą się w mniejszych wnętrzach. Holenderscy projektanci stawiają na wyważoną kolorystykę, dlatego też sofy dostępne są w najmodniejszych obecnie kolorach. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście sofy o dość neutralnych barwach. Mowa tutaj między innymi o odcieniach szarości, które pasują do wielu wnętrz. W dzisiejszych czasach dobrym wyborem będzie również brązowa sofa. Osoby, które stawiają na jasne wnętrza powinny wybrać modne sofy w odcieniu żółtym.