Modny dodatek do świetlnego wykończenia wnętrza

Najmodniejsze girlandy, które ostatnio są coraz częściej wykorzystywane jako dodatek do oświetlenia pomieszczeń, wyglądają tak jak świecące się kule. Najczęściej są to kule wykonane z bawełny i umieszczone na 240 centymetrowym sznurze. Czasami sznury są krótsze a czasami dłuższe. Na jednym takim sznurze umieszczone są kule w jednym kolorze lub w kilku. Całość wygląda bardzo ładnie i ciekawie i pozwala na wyczarowanie bajkowego nastroju w niejednym pomieszczeniu.

Migoczące światła

Migoczące i kolorowe światła girland świetlnych są coraz częściej widoczne z okien wielu mieszkań czy domów oraz wiszą na wielu tarasach ogrodowych i balkonach. Wiele osób zaczyna dostrzegać w nich ogromny potencjał, tym bardziej, że dają one niesamowite możliwości stworzenia ciekawego i oryginalnego oświetlenia.

Girlanda świetlna sprawdza się idealnie w sypialni, salonie, jadalni i w szczególności w pokoju dziecięcym. Kolorowe lampki są bardzo przyjemną dekoracją, na którą uwagę zwraca coraz więcej osób.

Z girlandą świetlną w roli głównej

Coraz częściej w katalogach wnętrzarskich można zauważyć ogrom propozycji oświetlenia z girlandą świetlną w roli głównej. Pomysłów na jej umieszczenie jest bardzo wiele i wszystkie są bardzo oryginalne. Sama girlanda powoduje, że oświetlenie pomieszczenia, w którym ją zastosowano jest miłe, ciepłe, oryginalne, wprost fantastyczne i bajeczne. Girlanda równie dobrze wygląda jako samotnie zawieszony sznur z lampkami na karniszu, jak i jako dekoracja oplatająca miedzianą rzeźbę lub drewnianą poręcz schodów. Oryginalną dekoracją jest także umieszczenie girlandy świetlnej na lustrze, na wezgłowiu łóżka lub luźno rzucić ją na stół czy komodę.

Na zewnątrz i wewnątrz

Girlandy świetlne to przykład oświetlenia, które idealnie nadaje się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Umieszczenie jej na tarasie czy balkonie, idealnie przypomina lato i wakacje a umieszczenie jej w danym wnętrzu, w okolicach świąt informuje, że idą one już ogromnymi krokami. Girlandy świetlne można dopasować wszędzie, zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na jego zewnątrz, oplatając nimi, na przykład, zewnętrzne drzwi.

Wspaniały przykład ciekawego oświetlenia, interesującej aranżacji i bajkowego klimatu. Tym bardziej, że taki efekt można uzyskać za naprawdę niewielką cenę, ponieważ girlandy wcale drogie nie są. Ponadto girlandy świetlne można wykonać samemu w zaciszu domowym. Do tych prac nie wymaga się zbyt wielu rzeczy, które pomogą stworzyć ciekawy sznur światła. Na pewno przyda się do tego sznur lampek choinkowych.