Na co zwrócić uwagę przy wyborze szafki do korytarza?

Klienci doskonale wiedzą czym się kierować przy wyborze sofy do salonu, szafy do garderoby lub stołu do jadalni. Nie do końca jednak większość osób wie, na co zwrócić uwagę szukając odpowiedniej szafki na obuwie do korytarza. Warto więc wziąć pod uwagę poniższe wskazówki, by dokonać dobrego wyboru.

Elegancka i praktyczna szafka na buty 80 cm


Dla jednych szafka na obuwie 80 cm może wydawać się zbyt duża, dla innych wręcz przeciwnie. Eksperci od urządzania wnętrz zgodnie twierdzą jednak, że nie warto zagracać przedpokoju lub korytarza ogromnymi meblami, które znacznie odmienią wygląd wnętrza. Należy zawsze zmierzyć wnętrze, by dobrać do niego odpowiednią szafkę na buty.
Obecnie klienci najczęściej decydują się na proste, zwykłe modele, do których można dopasować również inne meble oraz ozdobne dodatki.

Co można znaleźć obecnie w sklepach meblowych?


W sklepach meblowych klienci znajdą proste, wąskie i wysokie szafki na buty, w których zastosowano już specjalne mechanizmy, dzięki którym domownikom łatwiej uporządkować i posegregować swoje obuwie. Można kupić bez problemu także proste szafki z kilkoma półkami, które doskonale sprawdzają się we wnętrzach industrialnych i urządzonych na styl skandynawski. W modnych salonach meblowych nie brakuje również designerskich modeli w rozmaitych kolorach i wzorach (np. szafki w biało-czarne szerokie pasy). Na czasie są aktualnie szafki ze szklanymi drzwiami, które nie tylko optycznie powiększą wnętrze, ale również sprawią, że będzie one stylowe i modne. https://gornapolka.com/tp/szafka-na-buty-z-siedziskiem-80-cm/