stoły rozkładane do salonu

Na jaki stół zdecydować się do domu

Jeden z najważniejszych mebli w każdym domu to po prostu stół. To właśnie przy stole spotyka się cała rodzina lub przyjaciele. Na jaki stół warto zdecydować się w tym roku? Poniżej krótki przegląd ciekawych modeli stołów.

Prostokątne stoły do salonu

Stół rozkładany to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy mają swoich domach mało miejsca. Stół rozkładany sprawdzi się w przypadku imprez towarzyskich i domówek. Na co dzień stół ten może być po prostu zsunięty. Wtedy nie zajmuje zbyt dużo miejsca i po prostu wygląda jak stół dla czterech lub sześciu osób. Jeden szybki ruch i stoły rozkładane do salonu zmieniają się w stoły dla osób nawet 12 – sprawdź w sklepie meblowym Mebel4u. Wtedy duża impreza ma sens. Warto zatem rozważyć zakup właśnie takiego mebla wtedy, gdy ma się bardzo bogate życie towarzyskie, albo po prostu dużą rodzinę.

Okrągły stół z marmurowym blatem

Oczywiście z tobą rozkładane do salonu to doskonała opcja dla dużych rodzin lub osób bardzo towarzyskich, które bardzo często goszczą u siebie innych. Jeżeli jednak tak duży stół nie jest zwyczajnie potrzebny, warto rozważyć zakup na przykład okrągłego stołu z marmurowym blatem. Taki stół to naprawdę kwintesencja dobrego stylu i coś absolutnie w trendach. To chyba najmodniejszy model stołu w roku 2019. Taki stół prezentuje się bardzo lekko i świetnie wygląda na przykład w mieszkaniach urządzony w stylu skandynawskim, bo właśnie ma skandynawski rodowód. Tego typu stół będzie doskonałym wyborem dla rodzin bez dzieci lub dla rodzin z jednym dzieckiem.