Oświetlenie z Częstochowy

Od 1968 roku w Częstochowie powstają lampy, które są nie tylko efektowne, ale także wykonane w najmniejszym detalu z najwyższą starannością. Długoletnie doświadczenie, nieustanna dbałość o jakość oferty i usług, obserwowanie trendów mody i ekonomii rynku sprawia, że Luminex jest jednym z liczących się liderów oświetlenia.

Jak powstają lampy Luminex?

Każdy pomysł i wzór na oprawę oświetleniową rodzi się w pracowni projektowej. Projektant tworzy szkic, dobiera detale, kolorystykę. Projekty uwzględniają zmieniające się gusta odbiorców i tak np. niektóre lampy wykonane będą z materiałów naturalnych – drewna, szkła, metalu, tkanin. Dopiero potem produkt trafia na etap wdrożeniowy i do masowej produkcji, gdzie są ręcznie malowane, formowane i zdobione.

Luminex lampy – oferta firmy

Asortyment producenta jest bardzo szeroki i różnorodny – spoty, kinkiety, żyrandole, lampy gabinetowe, sufitowe (z kilkoma punktami świetlnymi) i stojące – to tylko niektóre z propozycji. Ciekawe kształty, kolorystyka i zastosowane materiały sprawiają, że lampy mają ciekawy design, stanowią prawdziwą ozdobę pomieszczenia lub ściany. Lampy Luminex cieszą się uznaniem architektów, projektantów i licznych odbiorców.

Luminex oświetlenie – ciekawe propozycje

Jedną z interesujących propozycji oświetlenia wielopunktowego jest model SOOL WHITE 1213 Luminex. Z kołowej pokrywy odchodzi w różnych kierunkach 5 sztywnych pałąków. Każdy z nich jest zakończony na różnej długości białym półkolistym kloszem. Taka lampa pozwala doświetlić np. duży stół w jadalni, w salonie, czy wyspę w kuchni. Biały żyrandol dodaje pomieszczeniu lekkości, eleganckiego i nieszablonowego wyglądu. Ponieważ jest wykonany z materiałów wysokiej jakości, będzie służył przez długie lata. Średnica lampy wynosi 53 cm, wysokość 60-120 cm, źródło światła stanowią żarówki E27 max 60 W.