Podwójne łóżko dla dzieci

Często pokoje dziecięce nie mają dużych powierzchni, przez co nie możemy pozwolić sobie na dodatkowe miejsce do spania np. dla znajomych naszych pociech. Dzieci lubią zapraszać do siebie koleżanki i kolegów, a zajmowanie przestrzeni dodatkowymi meblami zabierałoby im miejsce do zabawy. Podwójne łóżka dla dzieci mogą być wykorzystywane, gdy zaistnieje taka potrzeba. Starannie ukryte, wysuwane, dodatkowe łóżko sprawdzi się jako miejsce spokojnego snu dla gości naszego dziecka. Nie trzeba zastanawiać się, gdzie położyć gościa spać. Dodatkowa wysuwana szuflada w formie dostawki zajmuje miejsce tylko na czas snu dziecka, później możemy znów cieszyć się przestrzenią. Dla większego wykorzystania mebla możemy zamontować dodatkowe szuflady do przechowywania. 

Wygoda i bezpieczeństwo równocześnie 

Wiemy już, jak wiele pozytywnych korzyści niesie za sobą posiadanie podwójnego łóżka dziecięcego z Interbeds w domu, ale w jaki sposób dzieci mogą cieszyć się z użycia tego mebla? Bardzo często najmłodsi chcą spać wspólnie, ale przez zbyt małe, zazwyczaj jednoosobowe łóżko nie ma takiej możliwości. Posiadając łóżko z możliwością wysunięcia dostawki dzieci będą mogły spać blisko siebie. Wygodne, a dodatkowo wielofunkcyjne łóżko w pokoju dziecka to podstawa jego wyposażenia. Warto zadbać o to by spełniało ono wymagane funkcje. Spokojny i zdrowy sen wpływa na humor i zachowanie dzieci. Kiedy przyjmujemy gości naszych dzieci zadbajmy również o to, aby czuły się one swobodnie i bezpiecznie. Dzieci mogą czuć się bezpieczniej bliżej siebie, a zarazem my jesteśmy spokojni. 

Eleganckie użytkowanie 

Meble tego typu są również elegancie i efektywnie wyglądające. Na rynku dostępne są przeróżne modele, w wielu kolorach i wielkościach. Tak duży wybór pozwala nam dobrać najbardziej pasujący do wnętrza mebel. W dbałości o zdrowie dzieci meble są pokrywane delikatnymi produktami. Miękkie i wygodne materace dostosowane do użytkowania najmłodszych sprawdzą się przy każdym śnie, a dodatkowa barierka uchroni maluszka przed upadkiem.