nowe mieszkanie - klucze na ręku

Rok 2019 – dobry czas na kupno własnego mieszkania?

Telewizja, prasa i internet od dłuższego czasu przekonuje, iż aktualnie jest to najlepszy czas na kupno mieszkania w nowym budownictwie, najlepiej od dewelopera. Wybór mieszkań jest ogromny, ceny atrakcyjne (w   porównaniu z zeszłymi latami) a warunki otrzymania kredytu jeszcze nigdy nie były tak komfortowe dla klientów. Czy warto więc się zdecydować na własne m?

1. Mieszkania w centrum miasta

Coraz więcej młodych ludzi po studiach lub planujących założyć rodzinę – zamiast wynajmu mieszkań decyduje się na jego kupno. Opłata za kredyt co miesiąc za nowe apartamenty we Wrocławiu można bowiem mieć już za cenę comiesięcznego wynajmu. Dlatego też wiele młodych osób od razu woli inwestować we własne mieszkanie, niż płacić za wynajęcie cudzych przestrzeni. Takie nowe apartamenty we Wrocławiu często budowane są przez deweloperów w bardzo dogodnych lokalizacjach. Blisko centrum handlowych, sklepów, uczelni, restauracji, kin czy przedszkoli. To ważne, by mieć wszędzie blisko, gdyż taka inwestycja, jest często inwestycją na lata.

2. Różnorodny wybór

Deweloperzy oferują mieszkania z ogródkiem (jak np. Lokum Villa Nova Wrocław), mieszkania piętrowe, przestronne apartamenty oraz wiele różnorodnych rozwiązań, dla klientów mających różne gusta i upodobania. Mieszkania z ogródkiem najchętniej wybierają osoby młode posiadające dzieci lub zwierzęta a także osoby starsze, które pragną mieć dostęp z własnego mieszkania do odrobiny zieleni. Mieszkania piętrowe to rozwiązanie idealne dla dużych rodzin, którzy cenią komfort mieszkań i nie chcą w przyszłości decydować się na zakup domu. Z kolei, nowe apartamenty we Wrocławiu wybierają osoby wymagające, które chcą mieszkać w miejscach prestiżowych.