ława rozkładana

Rozkładane ławy, kanapy i fotele, jako podstawowe umeblowanie salonów

Budowa i urządzanie własnego domu jest marzeniem większości ludzi. Jednak nawet meblowanie niewielkiego mieszkania w blokach może przynieść dużo satysfakcji. Producenci mebli wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i proponują rozwiązania dla dużych i małych pomieszczeń.

Na co zwrócić uwagę podczas wykonywania projektu salonu?

W dużych salonach jest miejsce na zaprezentowanie bardzo efektownych i bogato zdobionych mebli. W skład wyposażenia oprócz wypoczynku, będą wchodziły też komody, szafki, stojący zegar. Większość salonów zdobi również kominek. Jego obudowa może być bardzo rozbudowana i stanowić główną ozdobę pomieszczenia.
W małych mieszkaniach znajdą zastosowanie zupełnie inne meble. Nie mogą być one zbyt duże, ponieważ przytłoczą całe wnętrze. Ważne jest, aby takie pokoje były umeblowane zgodnie z jedną linią stylistyczną i sprawiały wrażenie przestronnych. W mniejszych salonach doskonale sprawdzą się ławy rozkładane i składane wypoczynki.

Jaką ławę rozkładaną wybrać do pokoju dziennego?

Producenci oferują niezwykle duży wybór stolików kawowych oraz ławy rozkładane. W zależności od gustu klientów, każdy znajdzie taki produkt, który będzie dla niego odpowiedni. Ława rozkładana przyda się dla rodziny, która często jada wspólnie posiłki lub zaprasza gości. Kompaktowy mebel bez problemu spełni rolę wygodnego stołu lub eleganckiego stolika na kawę. Jeśli mieszkańcom zależy na pozyskaniu dodatkowych schowków na różne przedmioty – dobrym pomysłem będzie ława rozkładana z szufladami lub półkami. Pod taką ławą rozkładaną można trzymać gazety lub piloty do sprzętu RTV.