Stop z nudą w łazience

Ceramika łazienkowa nie musi być nudna. Standardowe kompakty WC, zwykłe umywalki ceramiczne i inne elementy sanitarne mogą otrzymać „nowe życie” dzięki odpowiednim zaaranżowaniu reszty przestrzeni. Dzięki kilku elementom zmienimy wygląd swojej toalety i nadamy jej wyjątkowego blasku.

Wybieraj ciekawe rozwiązania

Jeśli pragniemy ciekawie urządzić naszą toaletę, nie powinniśmy wybierać najprostszych rozwiązań. Standardowe wyposażenie WC jest zazwyczaj do bólu przewidywalne i nie będzie dobrze współgrało z resztą pomieszczenia. Jeśli chcemy nadać naszej toalecie więcej wigoru, warto wybrać ceramikę łazienkową, która będzie spełniała nasze oczekiwania i prezentowała się wyjątkowo. Co zatem wchodzi w skład ceramiki łazienkowej i na czym powinniśmy się skupić, wybierając odpowiednie wyposażenie do naszej łazienki? Są to tradycyjne, standardowe przedmioty, które znajdziemy w każdej toalecie. W niemal każdym sklepie z elementami wyposażenia wnętrz spotkamy się z szerokim wyborem misek WC, bidetów, wanien i umywalek. Jak się w tym gąszczu propozycji odnaleźć, aby nie oszaleć?

Niesztampowa ceramika łazienkowa

Jeżeli mamy do dyspozycji pomieszczenie, w którym położyliśmy ciemne, masywne płytki, uzupełnione przez np. biały sufit, to świetnie w takim przypadku odnajdzie się biała miska WC o lekko zaokrąglonych kształtach, z zabudowanym syfonem. Elementy takie jak spłuczka, uchwyty powinny być w kolorze srebrnym – zapobiegnie to szybkiemu brudzeniu i ścieraniu się tych najbardziej eksploatowanych miejsc. Nie zapominajmy o wielkiej roli światła – dobór odpowiedniej temperatury barw żarówek sprawi, że nasza łazienka odżyje na nowo!

Przekonaj się już dziś – https://www.banyo.pl/pl/menu/ceramika-lazienkowa-955.html