dywan kolibri

Stylowy dodatek do pokoju- dywan kolibri

Dobrze dobrany dywan nada pomieszczeniu charakteru, świetnie sprawdzi się w sypialni oraz pokoju dziecięcym gdzie nasze pociechy lubią bawić się na podłodze. W sypialni jest przytulnym akcentem pomieszczenia, milo jest rano wstać  na ciepły dywan.

Ciekawym rozwiązaniem są dywany kolibra, które są niezwykle praktyczne, a zarazem bardzo modne i oryginalne. Dywany są importowane z Turcji, przez co ich design jest nietuzinkowy. Najlepiej sprawdzą się w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Tak naprawdę każda pociecha znajdzie coś dla siebie. Dywany występują w różnych wzorach i kolorach. Fani piłki nożnej, samochodów czy miłośniczki postaci z bajek znajdą odpowiednią grafikę  dywanu dla siebie.

Dywan kolibri nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru, idealnie sprawdzi się w nowoczesnych  pokojach.

dywan kolibri

Zalety dywanów:

– niezwykle praktyczny materiał bardzo przyjemny w dotyku, wykonany jest z tworzywa heat set fryz, odporny na grzyby mole oraz bakterie 

– bardzo łatwe utrzymanie czystości, wystarczy regularne  odkurzanie i miejscowe przetarcie zwilżoną szmatką w razie potrzeby 

– dywan jest odporny na promienie słoneczne 

– specjalny splot materiału imituje wełnę, która może być nieprzyjemna dla dziecka 

–  jest odporny na ścieranie, przy użytkowaniu nie traci kolorów 

Dywan jest produktem certyfikowanym, dlatego możemy mieć pewność, że jest wykonany z bezpiecznego materiału, który przy dobrym użytkowaniu może posłużyć nam na lata. Wyznacznikiem dobrego dywanu jest jego wysoka jakość wykonania, którą tutaj możemy otrzymać za niewielkie pieniądze w stosunku do jakości. Produkt doda wyrazu nawet najbardziej nudnemu pomieszczeniu, wystarczy  dobrać odpowiedni wzór i rozmiar dywanu, aby cieszyć się nową odsłoną naszej sypialni czy pokoju dziecięcego.