szafka na buty na wymiar

Szafka na buty na wymiar do nowoczesnych i klasycznych wnętrz

Meble na wymiar stanowią obowiązkowe must have osób, którym zależy na niepowtarzalnym projekcie i doskonałym ułożeniu szafek w pomieszczeniach. Obecnie, każdy mebel można zaprojektować pod kątem swoich preferencji, również szafki na buty. Nowoczesne szafki posiadają mocną i stabilną konstrukcję. Bardzo często łączą one w sobie siedzisko wraz ze schowkiem. Jest to bardzo polecane rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu.

Szafki na buty o nietuzinkowym designie

Szafka na buty na wymiar zaprojektowana według własnego zamysłu, może charakteryzować się nietuzinkowym designem oraz oryginalnością. Domownicy bardzo często wybierają konstrukcję posiadające pionową lub poprzeczną przegrodę, która dzieli szafkę na części. W zależności od preferencji, można zdecydować się na obicie mebla ekologiczną skórą bądź materiałem tapicerowanym welurowym. Nowoczesne szafki mogą być wyposażone w wygodny, frezowany uchwyt. Z pewnością takie rozwiązanie wpłynie korzystnie na wentylację obuwia.

Konstrukcje meblowe na zamówienie do nowoczesnych wnętrz

szafka na buty na wymiar

Szafki na buty robione na zamówienie np. na gornapolka.com mogą posiadać nóżki dębowe, sosnowe lub wykonane z materiałów metalowych. Doskonale wpiszą się one w klimat nowoczesnego budownictwa. Tego typu konstrukcje będą stanowiły doskonałą ozdobę awangardowego przedpokoju, klasycznego i takiego, który zaprojektowany jest w duchu vintage. Nowoczesne meble wyróżniają się:

  • niebanalnym designem,
  • możliwością wyboru frontu, nóżek i obicia,
  • funkcjonalnością i solidnym wykonaniem,
  • stylowym wyglądem.