wieszak-stojacy-natane

Wieszak do przedpokoju na ubrania

Podłogowe i ścienne stojaki mogą być wielką alternatywą dla bespoke korytarzowych szafek. Można na nich zawiesić nie tylko odzież wierzchnią, ale również parasole, torby, teczki dziecięce i wiele innych. Koszt takich wieszaków zaczyna się od 100 złotych. Jest to najbardziej przyjazna dla budżetu opcja umieszczania ubrań, ale ma też swoje wady.

Wieszak podłogowy

wieszak stojącyWieszak na ubrania podłogowy to metalowy stojak, na którym można powiesić „wieszaki” na ubrania lub rzeczy na haku. Może mieć jedną lub więcej poprzeczek lub haków, a dla ułatwienia przemieszczania na dole znajdują się kółka. Kup go, jeśli masz przestronny przedpokój lub dużą kawalerkę. W każdej chwili możesz przewieźć swoją „szafę” w dowolne, dogodne miejsce. Istnieją również opcje niemobilne w postaci regałów z haczykami, które można zobaczyć w każdym biurze. Oferty na wieszak na ubrania stojący są bogate i ciekawe, ponieważ potrafią nadać eleganckiego charakteru.

Wybierając regał podłogowy otrzymujesz:

  • półka na buty na dole (czasami)
  • regulowana wysokość stojaka (do 160-170 cm) lub wersja stała
  • organizer na dole (jeśli wybierzesz określony model)
  • rozsądna cena

Korzyści z wieszaka na ubrania

Wieszaki podłogowe mogą być świetnym dodatkiem do dużej garderoby. Możesz powiesić rzeczy, których często używasz – koszule, spodnie, itp. – i zawsze będą pod ręką i w dobrym porządku. Jeśli używasz wieszaka jesienią lub zimą, ubrania mokre od deszczu lub śniegu szybko wyschną na zewnątrz, nie tworząc nieprzyjemnego zapachu.

Wieszak ścienny na ubrania

Wieszaki ścienne, które są również aktywnie oferowane przez producentów mebli w Moskwie, są również niedrogie. Czasami opcje te nazywane są korytarzami w korytarzu, ponieważ są one przymocowane do ściany i są w rzeczywistości szafką z jednym panelem.

Wieszaki ścienne pomagają:

  • kompaktowo rozmieścić ciężką odzież wierzchnią (kurtki, płaszcze itp.)
  • zaoszczędzić miejsce w korytarzu
  • połącz go z lustrem, komodą pod spodem lub szafką na buty
  • użyj półek lub haków na górze na kapelusze

Panele ścienne z haczykami wyglądają na zdjęciu całkiem przyzwoicie. Kosztują one nieco więcej niż opcje podłogowe, ale cena ta zwykle obejmuje dostawę, jeśli zdecydujesz się zamówić drewniany wieszak na płaszcze od dobrego producenta.