Wyposażenie łazienki – na co zwrócić uwagę?

Wyposażenie łazienki wcale nie jest takim prostym przedsięwzięciem. Mimo, iż na rynku można znaleźć mnóstwo ciekawego, dobrze wykonanego asortymentu pochodzącego od sprawdzonych firm, to jednak znaczne grono osób ma ogromny problem, jeśli chodzi o wybór baterii łazienkowych. Klienci często zastanawiają się, czy wybrać klasyczne, czy może bardziej nowatorskie rozwiązania? Co proponują więc eksperci w tym temacie? Odpowiedź poniżej.

Bateria bidetowa, kran do bidetu – jaki model będzie najodpowiedniejszy?

Bateria bidetowa, kran do bidetu, bateria umywalkowa, bateria natryskowa – te akcesoria bardzo ciężko kupić, ze względu na fakt, iż w sklepach jest tak wiele różnorodnego asortymentu, że nie wiadomo, na co ostatecznie się zdecydować. Projektanci oraz designerzy wnętrz zgodnie radzą w wielu magazynach wnętrzarskich, by bateria do bidetu, czy kran przy umywalce były wykonane z trwałego mosiądzu, który nie tylko elegancko się prezentuje, ale również jest bardzo wytrzymały i łatwy w utrzymaniu czystości. Ponadto, baterie powinny pasować
do innych elementów w łazience (np.: do kranu w umywalce oraz do baterii prysznicowej). Wybierając takie rozwiązanie można liczyć, że całość będzie prezentowała się naprawdę elegancko i gustownie.

Ile warto wydać na porządne baterie?

Nie od dziś wiadomo, iż baterie to zakup na przynajmniej kilka najbliższych lat (powinno tak być). Dlatego też, warto wydać na te elementy więcej, by mieć pewność, że będą one sprawnie funkcjonowały nawet po kilku latach intensywnego użytkowania. Bateria do bidetu, czy bateria do prostej, minimalistycznej umywalki nie musi kosztować jednak fortuny. Można zdecydować się na modele pochodzące od polskich producentów. W ich ofercie znajduje się mnóstwo różnorodnych akcesoriów łazienkowych naprawdę dobrej jakości, a ich ceny są bardzo przystępne.

Źródło: Lazienka-Rea